Τα αποτελέσματα του Lailias Mountain Running 2019

14 Μάι 2019

Ο Αθλητικός Σύλλογος Ορεινού τρεξίματος Lailias Mountain Running διοργάνωσε για τρίτη συνεχόμενη χρονιά δύο αγώνες ορεινού τρεξίματος 27χλμ και 12χλμ που πραγματοποιήθηκαν την Κυριακή 12 Μαϊου. Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων

 

Αγώνας 27 χλμ

RANK BIB ATHLET TEAM/SPONSOR CAT TOTAL TIME
1 55 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ SALOMON HELLAS Α3 40-49 02:22'00"635 
2 48 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ SALOMON HELLAS Α2 30-39 02:33'04"029 
3 121 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΟΥΓΙΟΛΤΖΟΓΛΟΥ Sougiol team Α2 30-39 02:36'00"805 
4 134 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΕΡΖΙΔΗΣ Σερρες-Ελλαδα Α1 18-29 02:37'40"630 
5 117 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΚΑΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ HERBALIFE Α4 50-59 02:39'12"064 
6 3 GIANNIS KOURKOURIKIS Salomon Hellas Α3 40-49 02:39'49"637 
7 88 Νικόλας Νάκου Πανσερραϊκός Α3 40-49 02:47'21"293 
8 79 Θεοχάρης Λεζπουρίδης advendure.com Α2 30-39 02:50'47"625 
9 70 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΟΛΟΓΟΣ HELBALIFE TEAM - ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ Α3 40-49 02:56'07"073 
10 153 Χρήστος Χρησταντωνίου Ο.Σ.Π.Ε.Γ.  ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ Α2 30-39 03:00'24"172 
11 73 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΣΥΝΤΡΕΧΤΕΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ Α3 40-49 03:09'38"728 
12 21 Πέτρος Αυτζόγλου OlympusMarathonRT - Snowland Α3 40-49 03:10'38"476 
13 10 Periklis Tsakalidis Πολυνίκης Δραμας Α4 50-59 03:11'04"746 
14 34 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΡΜΑΤΣΙΔΗΣ ΑΥΤΟΝΟΜΟΣ Α2 30-39 03:11'48"831 
15 109 Βασίλης Περικλέους Eleftheroupoli Runners - ΣΧΟ ΚΑΒΑΛΑΣ Α2 30-39 03:13'30"161 
16 152 Γιάννης Χατζησαββας Eletherouloli runners Α3 40-49 03:13'30"341 
17 113 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΙΖΗΣ YPSARION TRAIL RUNNERS Α3 40-49 03:13'30"682 
18 99 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ BALIOTIS NATURE TRAIL Α3 40-49 03:16'39"966 
19 97 Σάββας Παπαδημητρίου Ανεξάρτητος Α3 40-49 03:17'09"197 
20 30 Γιάννης Γαγος Baliotis Nature Trail Α4 50-59 03:21'09"962 
21 157 ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   Α3 40-49 03:21'10"477 
22 154 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΥΤΑΣ Σ.Δ.Υ.Θ Α4 50-59 03:21'53"693 
23 122 Κωστας Σουλτανιδης Μαραθωνοδρομων Σερρων Α4 50-59 03:23'50"903 
24 138 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΖΟΥΡΕΛΑΣ runoclock.eu Α3 40-49 03:23'51"141 
25 7 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π Α3 40-49 03:26'12"951 
26 92 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Eleftheroupoli Runners Α2 30-39 03:27'55"838 
27 287 ΚΑΙΣΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ - Α2 30-39 03:28'41"341 
28 145 Ιωάννης Τσέλιος Eleftheroupoli runners Α4 50-59 03:29'08"715 
29 130 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΟΣ Α3 40-49 03:31'25"289 
30 104 Στέλιος Παπαπαναγιωτου Συλλογ.Μαραθων.Σερρων Α2 30-39 03:31'45"927 
31 95 Κωνσταντινα Πανταζη Μαραθωνοδρομοι Σερρων Γ 03:31'58"499 
32 162 ΚΑΠΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Α2 30-39 03:32'57"481 
33 50 Γεωργιος Ευαγγελιδης Sougiol team Α1 18-29 03:35'58"523 
34 112 Ιωάννης Ραππας Isaloshydra-runwithus.gr Α3 40-49 03:36'36"351 
35 39 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΛΑΓΚΑΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ Α2 30-39 03:37'18"563 
36 32 Γερμανός Γεωργιάδης Σ.Δ.Υ. Θεσσαλονίκης Α3 40-49 03:38'45"259 
37 16 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΛΜΠΑΝΗΣ Ορειβατική & Αναρριχητική Λέσχη Θεσσαλονίκης Α3 40-49 03:40'08"439 
38 288 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Α3 40-49 03:41'11"327 
39 83 Γεώργιος Μούκος Vegan running team Α2 30-39 03:42'46"731 
40 125 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΔΥΘ Α3 40-49 03:42'56"725 
41 25 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α4 50-59 03:45'03"466 
42 140 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α3 40-49 03:46'14"224 
43 144 ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΡΤΣΑΜΠΑΛΙΔΟΥ NONE Γ 03:46'32"230 
44 116 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ Α3 40-49 03:46'33"409 
45 286 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - Α2 30-39 03:49'00"579 
46 100 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP Α4 50-59 03:53'30"888 
47 123 Μιχαλης Σπανουδάκης Μαραθωνοδρόμοι Σερρών Α3 40-49 03:54'05"894 
48 26 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΕΛΙΚΗΣ Φ.Ο.Σ.ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ Α5 60+ 03:54'45"795 
49 148 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣ BALIOTIS NATURE TRAIL Α2 30-39 03:55'04"475 
50 143 ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΜΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ HERBALIFETEAM-ΜΑΡΑΘ. ΣΕΡΡΩΝ Α4 50-59 03:56'19"825 
51 158 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   Α3 40-49 03:59'40"672 
52 94 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΣΔΥΘ Α3 40-49 03:59'58"235 
53 160 ΝΕΔΕΛΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ   Α4 50-59 03:59'58"539 
54 67 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ Κουρκουρίκης Α2 30-39 04:00'06"230 
55 108 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕΡΔΙΟΣ makemuesli Α2 30-39 04:00'36"138 
56 49 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ Α4 50-59 04:00'54"356 
57 13 Γεωργιος Αβραμίδης Μαραθωνοδρομοι Σερρων Α4 50-59 04:06'01"714 
58 27 Χρήστος Βουλγαρίδης ΟΜΓ.kourkourikis training group Α4 50-59 04:06'46"756 
59 23 Δημήτριος Βαρβελης Sougiol team Α2 30-39 04:06'49"793 
60 136 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΗΝΕΤΑΣ ΣΔΥΘ Α3 40-49 04:08'28"093 
61 22 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΆΚΟΥΛΗΣ ΣΕΡΡΕΣ Α4 50-59 04:09'01"350 
62 161 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ   Α2 30-39 04:09'01"549 
63 141 Γεώργιος Τραβασάρος Λύκοι Κεχαγιόγλου Α4 50-59 04:09'45"529 
64 103 Βαρβάρα Παπαθανασίου ΟΑΛΘ Γ 04:10'02"107 
65 111 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΡΑΜΠΟΤΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ Α4 50-59 04:10'22"631 
66 2 Panagiotis Klikis Rusty Team Α4 50-59 04:11'17"060 
67 24 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΡΚΑΣ Baliotis Nature Trail Α3 40-49 04:12'42"529 
68 89 Δημητριος Νικολαιδης Δεν υπάρχει Α3 40-49 04:12'42"712 
69 40 Ιωάννης Δαφτσιος Μαραθωνοδρόμοι Σερρών Α4 50-59 04:13'10"689 
70 72 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΕΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ Α4 50-59 04:14'07"953 
71 101 Δημήτρης Παπαδόπουλος ΣΔΥΘ Α3 40-49 04:15'51"361 
72 78 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΑΛΑΚΗ KASIMIS TRAINING Γ 04:15'51"503 
73 106 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ ΣΔΥΘ Α3 40-49 04:16'42"357 
74 128 Στεφανος Στεφανοπουλος ______ Α2 30-39 04:17'00"636 
75 110 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ RED FOX TEAM Α4 50-59 04:20'54"650 
76 58 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΚΑΝΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΌΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ Α3 40-49 04:21'05"895 
77 68 Γιώργος Κόκκος ΣΕΡΡΕΣ Α3 40-49 04:21'07"174 
78 18 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ - Α2 30-39 04:22'28"007 
79 35 ΓΙΏΡΓΟΣ ΓΙΔΑΡΗΣ ΕΟΣ ΡΟΔΟΡΙΒΟΥΣ Α2 30-39 04:22'33"668 
80 51 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ELEFTHEROUPOLI RUNNERS Α4 50-59 04:24'47"694 
81 146 ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΕΡΚΑΣΙΝ Ι CAFFETTIERI Α2 30-39 04:25'20"668 
82 133 ΘΩΜΑΣ ΤΑΣΣΙΟΣ Ι CAFFETTIERI Α2 30-39 04:25'21"077 
83 61 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΝΛΗΣ ΣΔΥΘ Α5 60+ 04:25'22"410 
84 98 Κωνσταντίνος Παπαδημητρίου Ανεξάρτητος Α3 40-49 04:26'15"029 
85 105 Κωνσταντίνος Παρασκευας Μαραθωνοδρόμοι Σερρών Α2 30-39 04:30'38"716 
86 19 Στέλλα Αρχοντακάκη Μαραθωνοδρόμοι Σερρών O.s.b_e.t Γ 04:40'22"322 
87 159 ΤΣΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ   Α4 50-59 04:41'25"375 
88 126 Δημήτρης Σταμάτης ΕΟΣ Θεσσαλονίκης Α3 40-49 04:44'20"163 
89 9 NIKOLAOS SKOTORIS THESSALONIKI Α3 40-49 04:45'17"220 
90 44 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ Α4 50-59 04:51'49"254 
91 120 Αλεκος Σολακης _____ Α3 40-49 04:56'35"809 
92 37 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΓΚΛΕΖΑΚΗΣ Φ.Ο.Σ.Σ-SOUGLIANI TRAIL Α4 50-59 04:59'22"638 
93 77 ΚΟΡΝΗΛΙΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ AKIS TEAM Α3 40-49 05:02'49"940 
94 15 Σταύρος Αλέξογλου Σ.Δ.Υ. Κιλκίς Α3 40-49 05:04'00"303 
95 156 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   Α5 60+ 05:05'01"827 
96 29 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ myhousemarket Α3 40-49 05:05'02"149 
97 115 Χρήστος Σερμπέζης ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ Α3 40-49 05:07'43"039 
98 163 ΤΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ   Α2 30-39 05:09'35"423 
99 11 Asterios Tzikas Domomat Α2 30-39 05:09'36"329 
100 36 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΑΛΑΪΤΣΗΣ ΒΕΡΟΙΑ Α3 40-49 05:11'34"533 
101 84 Βασίλειος Μπακογιάννης Εύοσμος Α3 40-49 05:19'01"482 
102 91 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΟΜΠΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΉΤΩΣ Α3 40-49 05:25'54"139 
103 80 ΘΑΝΟΣ ΜΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α2 30-39 05:27'53"337 
104 86 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΠΑΣΜΠΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γ 05:27'53"857 
105 46 ΕΙΡΗΝΗ ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γ 05:33'48"782 
106 137 ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΖΙΝΕΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α2 30-39 05:33'48"979 
DNF 63 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ Kourkourikis Training group Α2 30-39 03:04'01"149 
DNF 33 Νικόλας Γιαννούλης ΚΑΜΙΑ Α1 18-29 00:00':00"000
DNF 75 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΥΡΒΕΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ Α3 40-49 00:00':00"000

 

Αγώνας 12 χλμ

RANK BIB ATHLETE TEAM/SPONSOR CAT TOTAL TIME
1 241 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - Α 00:57'49"071 
2 252 ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Α 01:06'09"694 
3 290 ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - Α 01:08'07"716 
4 257 ΓΙΔΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - Α 01:09'08"662 
5 245 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Α 01:09'46"302 
6 277 ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - Α 01:11'26"874 
7 218 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - Α 01:12'02"731 
8 260 ΜΑΝΕΝΤΩΒ ΤΕΝΓΚΙΖ - Α 01:15'20"528 
9 261 ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ ΣΤΑΘΗΣ - Α 01:15'21"109 
10 265 ΣΗΜΑΝΤΡΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ - Γ 01:15'41"910 
11 223 ΚΟΤΣΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Α 01:16'18"533 
12 256 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - Α 01:17'13"599 
13 239 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ - Γ 01:17'16"692 
14 238 ΚΑΠΑΝΔΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - Α 01:18'11"741 
15 225 ΣΙΩΗΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ - Α 01:18'25"403 
16 234 ΤΣΟΤΣΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - Α 01:18'28"762 
17 232 ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - Α 01:18'58"636 
18 246 ΝΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - Α 01:19'13"503 
19 211 ΚΟΥΚΟΥΒΕΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - Α 01:19'29"145 
20 281 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Α 01:20'02"962 
21 250 ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Α 01:20'15"490 
22 251 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ - Α 01:22'08"115 
23 240 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΚΗΣ - Α 01:22'15"675 
24 247 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Α 01:22'22"616 
25 272 ΣΤΟΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ - Α 01:22'22"679 
26 214 ΖΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΟΣ - Α 01:22'38"078 
27 230 ΚΟΛΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - Α 01:22'43"352 
28 233 ΚΟΤΖΑΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ - Α 01:23'24"414 
29 228 ΒΡΑΜΠΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Α 01:24'08"442 
30 224 ΖΙΩΓΑ ΙΩΑΝΝΑ - Γ 01:24'27"567 
31 278 ΤΡΕΝΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - Α 01:24'42"564 
32 279 ΤΡΕΝΤΟΣ ΗΛΙΑΣ - Α 01:24'42"784 
33 203 ΜΑΣΤΡΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ - Α 01:24'50"444 
34 213 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ  ΣΤΕΛΙΟΣ - Α 01:26'03"970 
35 330 ΤΟΥΣΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - Α 01:26'38"971 
36 236 ΔΑΒΙΤΗ ΖΩΗ - Γ 01:27'35"636 
37 253 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - Α 01:27'47"035 
38 227 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - Α 01:29'12"083 
39 220 ΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Α 01:29'30"645 
40 207 ΚΟΣΙΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - Α 01:29'51"863 
41 208 ΤΑΜΤΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Α 01:30'37"126 
42 269 ΦΑΣΟΥΡΑΚΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ - Α 01:31'09"731 
43 201 ΜΠΕΧΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - Α 01:31'52"132 
44 280 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - Α 01:32'14"956 
45 219 ΜΑΡΙΓΚΟΥ ΖΩΗ - Γ 01:32'27"467 
46 289 ΓΑΡΓΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Α 01:32'43"210 
47 329 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Α 01:32'52"113 
48 331 ΜΠΟΛΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - Α 01:33'27"000 
49 205 ΒΑΣΣΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - Α 01:33'47"179 
50 242 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ - Α 01:33'55"972 
51 270 ΚΟΥΛΟΥΦΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ - Γ 01:34'14"520 
52 249 ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Α 01:34'27"383 
53 226 ΜΠΡΑΤΒΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - Α 01:35'15"684 
54 248 ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΣΑΚΗΣ - Α 01:36'07"107 
55 212 ΠΡΑΠΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - Γ 01:36'22"191 
56 229 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - Α 01:36'24"199 
57 243 ΤΣΟΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Α 01:36'54"241 
58 283 ΒΛΑΧΟΣ ΗΛΙΑΣ - Α 01:38'37"050 
59 282 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - Α 01:38'37"397 
60 210 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Α 01:39'06"675 
61 244 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Α 01:39'36"596 
62 268 ΚΟΥΤΡΑΣ ΚΟΣΜΑΣ - Α 01:39'54"554 
63 204 ΚΙΟΣΣΕ ΑΝΘΟΥΛΑ - Γ 01:40'27"690 
64 276 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ - Α 01:40'53"427 
65 271 ΖΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Α 01:41'05"847 
66 202 ΣΜΥΡΗΣ ΣΑΚΗΣ - Α 01:43'21"088 
67 254 ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ - Γ 01:43'26"307 
68 235 ΔΑΒΙΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ - Α 01:44'46"256 
69 266 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - Α 01:46'00"689 
70 216 ΔΑΡΑΒΙΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Α 01:46'09"158 
71 217 ΚΟΝΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ - Γ 01:46'34"307 
72 221 ΠΟΡΛΙΔΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - Γ 01:48'08"895 
73 259 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ - Α 01:51'03"464 
74 209 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - Α 01:51'38"967 
75 258 ΤΣΕΣΜΕΤΖΗ ΜΑΡΙΑ - Γ 01:52'58"732 
76 262 ΜΑΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  - Γ 01:54'35"758 
77 308 ΣΑΝΔΡΟΥ ΦΑΝΗ - Γ 01:54'36"958 
78 284 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ - Α 01:55'14"980 
79 237 ΓΚΛΕΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Α 01:55'49"104 
80 307 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΠΕΠΗ - Γ 01:57'03"990 
81 222 ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ - Γ 01:57'54"222 
82 206 ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - Α 01:58'25"864 
83 263 ΚΑΡΕΛΑ ΒΕΡΑ - Γ 02:02'35"753 
84 264 ΑΛΒΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ - Α 02:02'35"753 
85 231 ΤΣΕΠΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - Α 02:02'39"058 
86 255 ΜΠΕΖΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ - Γ 02:06'12"204 
87 267 ΔΑΦΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - Α 02:24'43"596 
88 215 ΜΑΛΑΝΔΡΗ ΣΥΡΜΟΥΛΑ - Γ 02:25'59"441 

 

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

Garrivier and Debats dominate @Transvulcania @Skyrunning_com #skyrunning https://t.co/fkUVq4x1sm https://t.co/bbASpPq6HF
"Orliakas Race 2019 – Αποστολή εξετελέσθη!", το άρθρο του @Advendure_Net για τον όμορφο αγώνα στον Όρλιακα:… https://t.co/C3Lse3RggC
Get ready for @Transvulcania @Skyrunning_com #skyrunning https://t.co/GPlGnbJmqx
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

To Tihio Race μας αποκάλυψε τα καλά κρυμμένα μυστικά του

Ηλίας Καλαϊτζής: Η αναζήτηση της Θρυλικής Καλύβας Μυστακίδη – Ρήγου

Garrivier και Debats οι κυρίαρχοι του Transvulcania 2019

Orliakas Race 2019 – Αποστολή εξετελέσθη!

Agility Peak Flex 3: Η πρόταση της Merrell για τρέξιμο σε τεχνικά μονοπάτια και ultra-trail αποστάσεις!

Jiae και Kimmel επικράτησαν στον Κινέζικο ουρανό του Yading Skyrun

Νάξος Trail Race 2019 – Ο Δίας δεν ήρθε εδώ τυχαία!

Υπερμαραθώνιος Άθλος Τζουμέρκων - Εν αρχή ην η ευχαρίστηση!

100 Μίλια στην Ίστρια!