Τα αποτελέσματα του 9ου Αγώνα Ξηρολιβάδου

14 Ιουλ 2019

Ο Ο.Κ.Α. ΒΙΚΕΛΑΣ και η Ε.Α.Σ. ΣΕΓΑΣ Κεντρικής Μακεδονίας συνδιοργάνωσε με τον Σύλλογο δρομέων Βέροιας και με το Αθλητικό τμήμα του Κ.Α.Π.Α. Δήμου Βέροιας τον 9ο Αγώνα ορεινού τρεξίματος ΞηρολιβάδουΤον αγώνα υποστήριξαν ο συνεταιρισμός διαχείρισης συνιδιοκτησίας Ξηρολιβάδου, ο Π.Ο.Ξ. (Πολιτιστικός Όμιλος Ξηρολιβάδου), η ΛΕΜΟΒ, ο πολιτιστικός Σύλλογος Μακροχωρίου «ΨΗΦΙΔΩΤΟ», η ομάδα motors SportsTeam (Riverenduro) και η ΕΡΒΑΝ. Δείτε τα αποτελέσματα

 

rank age group rank lastname firstname club agegroup Finish Finish_nettime
1 1 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Arla protein running team M 0:53:05 0:53:05
2 2 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥ. ΚΙΛΚΙΣ - KTG  M 0:54:36 0:54:35
3 3 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   M 0:57:04 0:57:04
4 1 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ JT COACHING-V15 M40-44 0:58:13 0:58:12
5 1 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M50-54 0:58:26 0:58:25
6 1 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ  Salomon Hellas/KOURKOURIKIS TRAINING GR M45-49 0:58:45 0:58:45
7 1 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΟΕ M35-39 0:59:29 0:59:27
8 4 ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ M 0:59:49 0:59:48
9 2 ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M45-49 1:00:27 1:00:27
10 2 ΒΕΡΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - Sportstraining-Karagiannis M35-39 1:00:42 1:00:42
11 3 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ M35-39 1:01:07 1:01:07
12 2 ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ M50-54 1:02:03 1:02:03
13 3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M50-54 1:02:25 1:02:24
14 5 ΚΑΝΤΖΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - Snowland M 1:02:38 1:02:38
15 4 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΊΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΣΔΥΚ/KRG M35-39 1:02:53 1:02:52
16 3 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M45-49 1:03:10 1:03:08
17 2 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ KTG/AIAS KILKIS M40-44 1:03:38 1:03:34
18 3 ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗΣ  ΘΩΜΑΣ  Ομάδα Μαραθώνιου Γιαννιτσών  M40-44 1:03:56 1:03:51
19 6 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M 1:04:15 1:04:13
20 4 ΜΠΛΙΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Chalkidiki Runners Club M45-49 1:04:32 1:04:27
21 1 ΜΠΟΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ   F 1:04:48 1:04:42
22 4 ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ OSB_ET/ Drama Runners M40-44 1:05:22 1:05:20
23 5 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  ΛΥΚΟΙ  M35-39 1:06:02 1:06:00
24 1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Xanthi Ranners M55+ 1:06:05 1:05:54
25 6 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ  M35-39 1:06:14 1:06:12
26 4 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ Σδβολο M50-54 1:06:28 1:06:22
27 7 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ M 1:06:28 1:06:28
28 5 ΧΑΣΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σδβολου M45-49 1:06:30 1:06:25
29 5 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π M40-44 1:06:45 1:06:45
30 2 ΓΙΑΖΙΤΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ North Adventure Kastoria F 1:07:01 1:07:01
31 5 ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ DrymosRunning Team M50-54 1:07:07 1:07:04
32 7 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ / 33 ΕΜΑ M35-39 1:07:24 1:07:20
33 6 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΘΛΟΥΜΕΝΟΣ M50-54 1:08:02 1:08:00
34 6 ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Δ.Βεροιας - Sportstrainig-Karagiannis M40-44 1:08:16 1:07:55
35 2 ΧΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ M55+ 1:08:56 1:08:51
36 7 ΜΑΝΤΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M50-54 1:09:50 1:09:43
37 7 ΜΠΟΥΝΤΑΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M40-44 1:10:06 1:10:02
38 6 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   M45-49 1:10:30 1:10:24
39 7 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ RUNNERS EDESSA M45-49 1:10:36 1:10:20
40 8 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ  ΙΩΣΗΦ   M 1:10:47 1:10:31
41 8 ΔΟΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Βέροιας/Minas Coaching Team  M35-39 1:10:50 1:10:49
42 3 ΜΥΓΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M55+ 1:10:53 1:10:51
43 9 ΛΥΠΗΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ M35-39 1:10:56 1:10:47
44 8 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M45-49 1:11:04 1:11:01
45 4 ΠΑΝΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Kastoria M55+ 1:11:21 1:11:20
46 8 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ   M50-54 1:11:26 1:11:13
47 5 ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M55+ 1:11:32 1:11:28
48 10 ΚΕΧΑΓΙΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ M35-39 1:11:36 1:11:31
49 11 ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ομάδα μαραθωνίου γιαννιτσων M35-39 1:11:45 1:11:39
50 6 ΣΒΑΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ M55+ 1:11:54 1:11:48
51 12 ΘΕΟΣΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ Casper running team Thessaloniki M35-39 1:12:07 1:12:04
52 7 ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SYLLOGOS MARATHONODROMON  LARISAS M55+ 1:12:19 1:12:13
53 13 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ   M35-39 1:12:40 1:12:30
54 8 ΔΟΥΛΔΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   M40-44 1:12:45 1:12:41
55 9 ΜΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Runners Edessa M45-49 1:12:46 1:12:29
56 9 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ M 1:12:47 1:12:31
57 10 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   M 1:13:07 1:12:45
58 14 ΤΖΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ.Βεροιας - Sportstrainig-Karagiannis M35-39 1:13:26 1:13:08
59 15 ΤΟΜΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ MOUNTAIN TRAINING SOLUTUONS M35-39 1:13:30 1:13:29
60 16 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΔΥΓ ΓΡΕΒΕΝΩΝ M35-39 1:13:32 1:13:26
61 8 ΦΩΛΙΝΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ M55+ 1:13:32 1:13:28
62 9 ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - Sportstraining-Karagiannis M50-54 1:13:54 1:13:51
63 10 ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M45-49 1:14:10 1:13:59
64 10 ΒΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   M50-54 1:14:48 1:14:33
65 11 ΔΟΜΟΥΧΤΣΗΣ  NIKOS   M 1:14:51 1:14:33
66 12 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM M 1:15:07 1:14:52
67 9 ΠΑΡΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M55+ 1:15:16 1:15:16
68 9 ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ RoussRun M40-44 1:15:24 1:15:20
69 13 ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ    M 1:15:34 1:15:32
70 11 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   M50-54 1:15:36 1:15:19
71 1 ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  Ζευς Πιερίας  F45+ 1:15:44 1:15:42
72 10 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ   M55+ 1:15:47 1:15:41
73 10 ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ ΛΟΥΚΑΣ   M40-44 1:16:06 1:15:56
74 11 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Φ.Ο.Σ. ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ M45-49 1:16:17 1:16:04
75 12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΜΓ M45-49 1:16:27 1:16:19
76 11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ  M55+ 1:16:49 1:16:44
77 12 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M50-54 1:16:55 1:16:45
78 11 ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΡΗΣ M40-44 1:16:59 1:16:53
79 17 ΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ M35-39 1:17:05 1:16:56
80 18 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   M35-39 1:17:11 1:17:09
81 14 ΡΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - M 1:17:17 1:17:02
82 13 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Chalkidiki Runners Club M45-49 1:17:17 1:17:11
83 2 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΣΠΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ F45+ 1:17:25 1:17:17
84 15 ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ Ref runners ΣΔΥΚ M 1:17:26 1:17:24
85 12 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ BODY ACTIVE GYM M40-44 1:17:29 1:17:28
86 14 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Σ.Δ.Βεροιας - Sportstrainig-Karagiannis M45-49 1:17:30 1:17:13
87 15 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ    M45-49 1:17:46 1:17:25
88 12 ΒΑΜΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ M55+ 1:17:55 1:17:49
89 13 ΝΕΒΕΣΚΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ   M40-44 1:17:57 1:17:53
90 16 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Οι Σαλίγκαροι M 1:17:58 1:17:43
91 17 ΜΙΖΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M 1:18:01 1:17:46
92 14 ΘΩΜΑΙΔΗΣ  ΒΥΡΩΝ   M40-44 1:18:05 1:18:02
93 19 ΖΑΠΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M35-39 1:18:10 1:18:01
94 18 ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ M 1:18:16 1:18:15
95 16 ΖΙΩΓΟΣ ΘΥΜΙΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΑΤΟΡΙΑΣ M45-49 1:18:16 1:18:11
96 17 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - Sportstraining-Karagiannis M45-49 1:18:23 1:18:10
97 3 ΠΙΠΕΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ   F 1:18:33 1:18:25
98 15 ΤΕΓΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΚΈΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ  M40-44 1:18:39 1:18:19
99 13 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ SEVAS ΝΑΟΥΣΑ M55+ 1:18:48 1:18:42
100 14 ΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ M55+ 1:18:54 1:18:50
101 16 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΕΤΗΣ Σ.Δ.Βεροιας - Sportstrainig-Karagiannis M40-44 1:18:54 1:18:43
102 15 ΛΙΑΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M55+ 1:19:04 1:18:44
103 1 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ MAKRIDIS TEAM  F35-44 1:19:12 1:19:09
104 16 ΒΕΛΙΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΦΟΣΣ - ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ M55+ 1:19:16 1:19:04
105 18 ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ  M45-49 1:19:51 1:19:39
106 4 KALLAY MARIANNA KOURKOURIKIS TRAINING GROUP F 1:19:59 1:19:58
107 20 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ MAKRIDIS TEAM M35-39 1:20:24 1:20:15
108 13 ΦΑΝΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M50-54 1:20:25 1:20:17
109 17 ΤΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΛΑΜΨΗ M55+ 1:20:32 1:20:24
110 17 ΜΑΓΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M40-44 1:20:47 1:20:29
111 2 ΖΙΩΓΑ ΙΩΑΝΝΑ KOYRKOYRIKIS TRAINING GROUP F35-44 1:20:57 1:20:56
112 18 ΜΠΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ  M40-44 1:21:08 1:20:46
113 19 ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Εδεσσα M 1:21:14 1:20:56
114 18 ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M55+ 1:21:21 1:21:14
115 20 ΦΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ M 1:21:23 1:21:05
116 21 ΒΑΝΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M 1:21:26 1:20:55
117 22 ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ M 1:21:36 1:21:11
118 19 ΠΑΥΛΙΔΗΣ  ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ M40-44 1:22:01 1:21:58
119 20 ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - Sportstraining-Karagiannis M40-44 1:22:14 1:21:53
120 23 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   M 1:22:18 1:22:04
121 19 ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M55+ 1:22:23 1:22:03
122 21 ΑΛΒΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ TRAINING GROUP M40-44 1:22:27 1:22:18
123 22 ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ   M40-44 1:22:39 1:22:35
124 19 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ανεξαρτητος M45-49 1:22:39 1:22:35
125 20 ΤΟΥΡΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   M45-49 1:22:45 1:22:27
126 21 ΜΑΝΩΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Σ.Δ.Υ. Θεσσαλονίκης M45-49 1:22:47 1:22:27
127 24 ΣΤΑΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Π.Σ.Π ΑΣΣΟΣ M 1:22:47 1:22:28
128 20 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M55+ 1:22:49 1:22:42
129 23 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M40-44 1:23:03 1:22:42
130 24 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ  ΗΡΑΚΛΗΣ  Θεσσαλονίκη M40-44 1:23:09 1:22:46
131 3 ΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΤΕΡΠΗ STT (Salonica Triathlon Team) F35-44 1:23:16 1:22:52
132 14 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ M50-54 1:23:16 1:22:52
133 15 ΑΛΜΠΑΝΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   M50-54 1:23:21 1:23:16
134 22 ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΗΣ   M45-49 1:23:21 1:23:09
135 25 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ  ΘΩΜΑΣ    M 1:23:30 1:23:15
136 26 ΜΑΝΑΜΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ   M 1:23:30 1:23:06
137 16 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M50-54 1:23:30 1:23:11
138 21 ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ Κιλκίς M55+ 1:23:33 1:23:09
139 22 ΚΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥΘ M55+ 1:23:37 1:23:22
140 23 ΠΡΕΝΤΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥΘ  M45-49 1:23:48 1:23:25
141 23 ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΛΙΒΕΡΑ ΚΟΖΆΝΗΣ M55+ 1:23:49 1:23:36
142 17 ΖΑΡΕΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ   M50-54 1:23:51 1:23:34
143 24 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ M55+ 1:23:54 1:23:43
144 5 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ Casper running team Thessalonikis F 1:24:11 1:24:09
145 24 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΔΒ M45-49 1:24:12 1:23:40
146 18 ΠΕΓΚΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Casper Running Thessaloniki M50-54 1:24:14 1:23:58
147 25 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M45-49 1:24:19 1:24:17
148 25 ΜΑΤΣΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α.Π.Σ.Δ. ΖΕΥΣ.ΠΙΕΡΙΑΣ M40-44 1:24:19 1:24:18
149 27 ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ AJAX ΗΜΑΘΙΑΣ M 1:24:22 1:24:10
150 6 ΗΛΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ  MakridisTeam F 1:24:26 1:24:16
151 28 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ   M 1:24:33 1:24:01
152 19 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ αρης M50-54 1:24:34 1:24:00
153 7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ Auth running team   F 1:24:49 1:24:33
154 21 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ   M35-39 1:25:03 1:24:49
155 20 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ   M50-54 1:25:21 1:24:49
156 25 ΜΑΧΡΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ M55+ 1:25:28 1:25:26
157 26 ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Σ.Δ.Θ M55+ 1:25:33 1:25:18
158 22 ΡΙΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M35-39 1:25:41 1:25:25
159 3 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΡΑΧΗΛ   F45+ 1:25:45 1:25:22
160 27 ΔΑΓΛΙΛΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M55+ 1:25:45 1:25:09
161 26 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   M40-44 1:25:49 1:25:26
162 21 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   M50-54 1:25:52 1:25:40
163 26 ΜΠΑΝΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Chalkidiki Runners Club M45-49 1:26:09 1:26:02
164 28 ΔΗΜΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ  M55+ 1:26:16 1:25:58
165 27 ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   M45-49 1:26:32 1:25:59
166 27 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΥΘΕΝΑ M40-44 1:26:32 1:26:19
167 23 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙ ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΙ M35-39 1:26:44 1:26:30
168 28 ΚΑΡΑΒΑΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΕΕΔΑ M40-44 1:26:52 1:26:50
169 22 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ  M50-54 1:27:13 1:26:57
170 28 MARGGRAF SEBASTIAN   M45-49 1:27:16 1:26:51
171 29 ΣΑΧΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   M45-49 1:27:35 1:27:04
172 30 ΖΑΨΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ M45-49 1:27:36 1:27:30
173 29 ΜΠΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ M55+ 1:27:38 1:27:27
174 30 ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M55+ 1:27:40 1:27:07
175 31 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ   M45-49 1:27:42 1:27:19
176 32 ΜΠΑΡΜΠΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ M45-49 1:27:43 1:27:34
177 29 ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΘ M40-44 1:27:44 1:27:33
178 30 ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   M40-44 1:27:45 1:27:20
179 33 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M45-49 1:27:45 1:27:12
180 31 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ   M40-44 1:27:48 1:27:29
181 31 ΚΙΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   M55+ 1:27:49 1:27:23
182 23 ΔΕΛΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ   M50-54 1:27:56 1:27:45
183 24 ΣΥΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ . M50-54 1:28:09 1:28:03
184 34 ΒΑΡΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M45-49 1:28:09 1:28:04
185 29 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   M 1:28:18 1:27:45
186 32 ΜΑΜΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M40-44 1:28:21 1:28:08
187 8 ΚΟΡΕΛΙΔΟΥ ΝΙΚΗ   F 1:28:22 1:28:00
188 32 ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   M55+ 1:28:22 1:27:52
189 4 ΠΟΡΝΑΛΗ ΚΑΤΕΡΊΝΑ Xanthi runners F35-44 1:28:27 1:28:17
190 24 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΚΩΣΤΑΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ M35-39 1:28:27 1:28:07
191 30 ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ   M 1:28:32 1:28:08
192 33 ΛΙΟΥΡΑΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΣΔΥΘ M55+ 1:28:43 1:28:29
193 33 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M40-44 1:28:45 1:28:29
194 35 ΜΠΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ  M45-49 1:28:46 1:28:31
195 36 ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΜΓ M45-49 1:28:52 1:28:48
196 25 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗΣ   M50-54 1:28:53 1:28:27
197 26 ΜΠΙΖΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ  M50-54 1:28:58 1:28:24
198 27 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ  M50-54 1:28:58 1:28:25
199 28 ΤΡΟΧΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ markos team M50-54 1:29:00 1:28:30
200 34 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   M40-44 1:29:01 1:28:31
201 37 ΣΤΆΜΟΣ ΑΡΓΎΡΙΟΣ   M45-49 1:29:02 1:28:42
202 29 ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ https://dromika.wordpress.com M50-54 1:29:07 1:29:00
203 34 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ M55+ 1:29:07 1:28:45
204 25 ΜΑΣΣΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M35-39 1:29:45 1:29:13
205 5 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ  F35-44 1:29:46 1:29:33
206 4 ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΩ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΟΛΟΥ F45+ 1:29:53 1:29:43
207 31 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M 1:30:18 1:29:52
208 35 ΔΟΜΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΕΥΣ M55+ 1:30:19 1:29:47
209 35 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M40-44 1:30:24 1:30:23
210 26 ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙ ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΙ M35-39 1:30:45 1:30:31
211 38 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M45-49 1:30:50 1:30:23
212 32 ΣΑΚΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Κοζανη M 1:30:51 1:30:21
213 36 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   M40-44 1:31:10 1:31:02
214 33 ΜΑΡΚΟΥ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανεξάρτητος  M 1:31:17 1:31:02
215 6 ΚΥΡΤΣΗ ΔIΑΜΑΝΤΩ Surf Coast Trail Runners  F35-44 1:31:31 1:31:07
216 34 ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M 1:32:01 1:31:42
217 36 ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M55+ 1:32:14 1:31:55
218 30 ΣΒΑΡΝΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ M50-54 1:32:19 1:32:12
219 5 ΖΟΡΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ   F45+ 1:32:24 1:32:15
220 39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   M45-49 1:32:36 1:32:09
221 31 ΞΥΠΟΛΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    M50-54 1:32:39 1:32:13
222 9 ΚΑΝΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ Σ.Δ.Θ F 1:32:43 1:32:28
223 37 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ  M40-44 1:32:51 1:32:24
224 40 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δρομέων Σταυρου M45-49 1:33:05 1:32:44
225 41 ΤΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Δρομέων Σταυρου M45-49 1:33:06 1:32:35
226 38 ΜΗΤΥΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΤΟΜΙΚΟ M40-44 1:33:11 1:33:09
227 42 ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M45-49 1:33:15 1:32:44
228 10 ΜΠΟΥΤΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ   F 1:33:16 1:33:07
229 11 ΓΡΟΖΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΟΔΟΙΠΟΡΩΝ ΕΟΡΔΑΙΑΣ F 1:33:17 1:32:58
230 12 ΓΡΟΖΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ  ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΟΔΟΙΠΟΡΩΝ ΕΟΡΔΑΙΑΣ F 1:33:17 1:32:59
231 7 ΤΖΑΜΠΑΖΚΑ ΜΑΡΙΑ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - Sportstraining-Karagiannis F35-44 1:33:24 1:33:12
232 35 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ  ΠΑΥΛΟΣ    M 1:33:30 1:33:07
233 6 ΣΤΑΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ F45+ 1:33:59 1:33:40
234 27 ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΚΥΔΡΑ M35-39 1:34:04 1:34:00
235 36 ΜΗΤΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣ   M 1:34:08 1:33:37
236 39 ΧΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   M40-44 1:34:22 1:34:11
237 32 ΑΒΡΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ  M50-54 1:34:27 1:33:55
238 37 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M55+ 1:34:57 1:34:38
239 7 ΑΓΚΟΤΑΚΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ F45+ 1:35:04 1:35:01
240 38 ΑΓΟΥΛΑΣ ΤΑΣΟΣ  Σ.Δ.Υ.Θ M55+ 1:35:14 1:34:51
241 43 ΤΣΟΥΜΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M45-49 1:35:32 1:35:07
242 40 ΓΙΩΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   M40-44 1:35:50 1:35:46
243 33 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   M50-54 1:35:52 1:35:24
244 34 ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ    M50-54 1:35:54 1:35:26
245 35 ΖΗΣΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M50-54 1:36:06 1:35:31
246 39 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ M55+ 1:36:10 1:35:41
247 37 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σαλιγγαροι M 1:37:14 1:37:00
248 44 ΚΑΡΤΣΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Runners Edessa M45-49 1:37:18 1:37:01
249 8 ΚΑΦΕΤΖΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΜΓ F35-44 1:37:23 1:37:16
250 9 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΏΝ  F35-44 1:37:23 1:37:16
251 41 ΤΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΜΓ M40-44 1:37:23 1:37:16
252 40 ΦΙΟΥΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΟΜΓ M55+ 1:37:23 1:37:16
253 45 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M45-49 1:37:23 1:37:17
254 28 ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M35-39 1:37:23 1:36:51
255 38 ΧΑΡΕΛΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Οι σαλιγκαροι M 1:38:30 1:38:17
256 42 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ   M40-44 1:38:33 1:38:11
257 36 ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ KOUPIDINI M50-54 1:39:05 1:38:53
258 43 ΤΣΑΛΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΜΑΕΔ ΒΕΡΟΙΑΣ M40-44 1:39:22 1:39:00
259 37 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανεξάρτητος M50-54 1:39:28 1:39:00
260 29 ΤΣΑΠΑΣ XRISTOS skidra M35-39 1:39:56 1:39:53
261 30 ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M35-39 1:39:59 1:39:51
262 31 ΝΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M35-39 1:40:09 1:39:34
263 41 ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΚΟΣΜΑΣ   M55+ 1:40:50 1:40:23
264 8 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΓΙΏΤΑ  ΤΡΑΧΙΝΑ F45+ 1:40:54 1:40:52
265 44 ΤΕΦΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ M40-44 1:41:03 1:40:36
266 46 ΜΠΟΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ M45-49 1:41:03 1:40:37
267 47 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΊΔΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ   M45-49 1:41:18 1:41:00
268 10 ΜΗΤΣΙΑΡΑ SOFIA   F35-44 1:41:27 1:41:16
269 9 ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΒΟΥΛΑ ΣΔΥΘ F45+ 1:41:28 1:41:17
270 13 ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ   F 1:41:54 1:41:40
271 10 ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΡΑΜΠΕΑ   F45+ 1:41:56 1:41:53
272 11 ΠΑΠΑΡΑ ΕΥΓΕΝΊΑ  ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΊΑΣ  F45+ 1:42:10 1:42:04
273 39 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ    M 1:42:31 1:42:16
274 38 ΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M50-54 1:43:10 1:42:38
275 48 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   M45-49 1:43:47 1:43:39
276 42 ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ M55+ 1:44:14 1:44:06
277 43 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ο.Μ.Γ. M55+ 1:44:21 1:44:11
278 44 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΜΓ M55+ 1:44:21 1:44:11
279 40 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M 1:44:43 1:44:10
280 45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΟΜΓ M55+ 1:45:19 1:45:01
281 46 ΛΟΥΜΠΟΥΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ M55+ 1:50:06 1:50:06
282 47 ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ Δ Υ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ M55+ 1:50:28 1:50:03
283 39 ΠΑΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΣΔΟΕ M50-54 1:50:57 1:50:30
284 12 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Εος Βροντους Ολύμπου  F45+ 1:51:30 1:51:24
285 48 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Casper Running Thessaloniki M55+ 1:52:33 1:52:12
286 49 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ M45-49 1:53:15 1:52:59
287 45 ΚΑΚΙΡΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ   M40-44 1:53:40 1:53:08
288 41 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ M 1:53:53 1:53:27
289 40 ΘΩΜΑΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ  M50-54 1:54:05 1:53:44
290 32 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   M35-39 1:55:02 1:55:00
291 11 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΡΟΥΛΑ ΟΜΓ F35-44 1:55:50 1:55:41
292 12 ΝΤΟΒΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ F35-44 2:08:14 2:08:14
293 49 ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   M55+ 2:15:11 2:15:06
294 13 ΚΑΡΕΛΛΑ ΒΕΡΑ   F35-44 2:15:12 2:15:02
295 50 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Σ. Δ. Υ. θεσ/νίκης M55+ 2:17:41 2:17:19
296 46 ΜΠΑΜΠΑΝΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   M40-44 2:23:30 2:22:58
297 47 ΒΑΝΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   M40-44 2:23:30 2:22:57
DNF DNF ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ   M35-39 - -

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@PikesPeakRun Marathon & Ascend - To ακατάρριπτο ρεκόρ και ο ... @kilianj : https://t.co/iuovwUqenS https://t.co/SSCddPRb6T
Read the @SCARPAspa Instinct VSR review at @Advendure_Net : https://t.co/q28bV846qc https://t.co/nVas23Pzbf
RT @ultratrailwtour: We are a little bit over half the year now and a lot already happened 💥 Here's an update on the 2019 general ranking o…
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Pikes Peak Marathon & Ascend - To ακατάρριπτο ρεκόρ και ο ... Kilian!

Scarpa Instinct VSR!

Η εμπειρία μου από τον Salewa Olympus Mythical Trail 2019!

Altra Olympus 3.0: Δοκιμή και παρουσίαση!

Ελπίδες & Όνειρα για την ελληνική αποστολή στο Youth Skyrunning World Championships!

Νεκρή αθλήτρια από κεραυνό στο Sudtirol Ultra Skyrace 2019!

La Sportiva Kaptiva - Ταχύτητα και πρόσφυση στο maximum

Zagori Mountain Running 2019 - Πάρτε σβάρα τα βουνά!

Dynafit – Advendure στον Grossglockner Ultra Trail 2019!